VELIKONOČNÍ VÝSTAVA

23.02.2024

Tradiční Velikonoční výstava se blíží!
Uvidíte úchvatné výtvarné práce od talentovaných dětí z MŠ a ZŠ. Pro vaše malé tvůrce máme připraveny velikonoční dílničky, kde si mohou vytvořit své vlastní dekorace. Nechte se inspirovat naší nabídkou velikonočních vazeb a aranžmá a přiveďte jaro přímo do vašeho domova.

NEBEZPEČNÉ PRÁZDNINY

22.02.2024

Hledáte pro vaše děti zábavnou a poučnou aktivitu na letní prázdniny? Přidejte se k nám na jedinečné akce, kde se děti nejen skvěle baví, ale také se naučí, jak zůstat v bezpečí ve vodě, u ohně, na kole a jak poskytnout první pomoc.

NEDĚLNÍ DESKOHRANÍ

21.02.2024

Zveme Vás na nedělní deskohraní.

PRÁZNINY 2024

07.02.2024

Letní tábory jsou tady!
Můžete vybírat z pestré nabídky, letos bude rekordních 17 příměstských táborů a jeden pobytový tábor na Kozubové.
Přihlašování bude možné v pátek 1. 3. 2024 od 10:00 hodin on-line.
Těšíme se na vaší účast!

BYSTŘICKÝ ZVONEK / ZVONEČEK

07.02.2024

Zveme děti na pěveckou soutěž.

Nový kroužek MAKRONKY !

16.01.2024

V kroužku Makronky se budeme věnovat fotografování, etice, držení těla a jinak zaměřené pohybové aktivitě. Je vhodný pro holky i kluky.

PŘÍSPĚVEK

13.11.2023

Milí rodiče,
máte možnost požádat o příspěvek na volnočasové aktivity pro děti.

Technické